Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Міжнародна організація роботодавців та ФРУ розробили план спільних дій для підтримки України

Учора відбулася онлайн зустріч з керівництвом Міжнародної організації роботодавців. Розробили план спільних дій з метою підтримки України та українських роботодавців у надскладні часи війни з російським агресором.

Зазначили, що наразі Україна знаходиться не передовій війни, яка вже перестала бути війною між двома країнами – тою, що підло напала на сусіда, та тою, що хоробро стоїть за свою незалежність та демократичні принципи усього світу.

Наразі ситуація, що склалася набуває глобального характеру. І ніхто не зможе залишитися осторонь.

Розповіли колегам про звірства, що чинять вороги в Україні, загибель та взяття в заручники населення, жінок та дітей, руйнування мирних сел та міст забороненою зброєю.

Українські роботодавці – на передовій визвольної боротьби України – зі зброєю в руках та в тилу. Забезпечують роботу підприємств, виготовляють потрібне ЗСУ та теробороні, перераховують податки та додаткові кошти на підтримку наших військових, допомагають продуктами, транспортом, пальним.

Генеральний секретар МОР – найпотужнішої світової організації роботодавців, членом якої є ФРУ висловив свою повну підтримку Україні та українським роботодавцям та глибоке співчуття з приводу жертв, які несе наша країна. Підкреслив, що завдання роботодавців усього світу – економічний розвито своїх країн та створення робочих місць. І ця війна, безумовно, ставить перед ними багато складних викликів, як наразі так і після її завершення.

Говорили про те, якої допомоги потребуємо від наших міжнародних партнерів.

Міжнародна дипломатія має поєднуватися, зокрема, з дієвими заходами з гуманітарної допомоги, створенням зелених коридорів для біженців та організацією їх прийому за кордоном.

Пан Суарез – Сантос запевнив, що МОР – завжди на боці своїх членів і зробить все можливе, щоб нас підтримати.

Створено спільну контактну групу, яка працюватиме над усіма цими важливими питаннями.

28.02.2022ioe 1

28.02.2022ioe 2

28.02.2022ioe 3