Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Міжнародна організація праці продовжує підтримку України

13 червня 2022 року під час 345 Сесії Адміністративної Ради МОП 47 країн-членів МОП підтримали звіт Генерального директора МОП щодо виконання Резолюції «Агресія Російської Федерації проти України з позиції Міжнародної організації праці» від 23 березня 2022 року.

Абсолютна більшість країн-членів Адміністративної Ради МОП підтвердила непохитну підтримку тристоронніх партнерів в Україні – роботодавців, працівників та уряду.

Адміністративна Рада підтримала подальшу реалізацію заходів, спрямованих на обмеження участі російської федерації у роботі МОП.

Нагадаємо, Резолюція Адміністративної Ради МОП «Агресія Російської Федерації проти України з позиції Міжнародної організації праці» передбачає:

  • оцінки впливу агресії рф проти Україні на економіку і сферу зайнятості;
  • заклик щодо приєднання МОП до решти системи Організації Об’єднаних Націй у наданні всієї можливої допомоги в рамках компетенції МБП тристороннім партнерам;
  • тимчасове призупинення технічного співробітництва або допомоги МБП російській федерації, розгляд варіантів переміщення регіонального офісу Бюро за межі цієї країни;
  • призупинення запрошення російської федерації для участі в усіх технічних нарадах та зустрічах експертів, конференціях та семінарах, проведення яких координується Адміністративною Радою.

26 травня 2022 року відбулася зустріч керівництва ФРУ разом з урядовцями і профспілками з Генеральним директором МОП Гаєм Райдером.

Під час зустрічі обговорили конкретні практичні напрямки підтримки організацій роботодавців з боку МОП в рамках перегляду пріоритетів чинної Програми гідної праці для України з урахуванням Резолюції Адміністративної Ради від 23 березня 2022 року і реальних потреб роботодавців.