Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Міжнародна агропромислова виставка Агромек 2022 у Данії – українські компанії представлені на Національному стенді України

Організатором Національного стенду України на Agromek є Федерація роботодавців України за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Agromek – найбільша об’єднана агропромислова виставка Північної Європи. Вона проводиться раз на два роки у м. Гернінг (Данія). Agromek є важливим місцем зустрічі представників аграрної галузі, її постачальників, клієнтів та ділових партнерів.

У 2022 році понад 530 експонентів Agromek представляють 21 країну.

В середньому виставка приймає понад 40 тисяч відвідувачів. Цього року вони прибудуть до MCH Messecenter Herning із 51 країни.

Про свою участь заявили 10 міжнародних делегацій та багато іноземних послів.

ТОП – 10 країн відвідувачів, крім Данії: Швеція, Німеччина, Норвегія, Польща, Голландія, Фінляндія, Україна, Об'єднане Королівство, Ісландія, Литва.

Українські учасники Agromek зможуть показати своє портфоліо міжнародним клієнтам, напрацювати корисні контакти та прокласти шлях до нових експортних можливостей.

На національному стенді України представлені виробники сільськогосподарської техніки та обладнання для агропромислового комплексу.

Це компанії Богуславська сільгосптехніка, ВАРЗ, Everlast, ЛЬвівагромашпроект, Вінмашпостач, Білоцерківмаз, TAD, Aramis.

Учасники національного стенду прагнуть презентувати свої продукти та послуги на нових ринках, зокрема в Північній Європі, розширити продажі, знайти потенційних інвесторів та партнерів для кооперації.

Agromek дає для цього всі можливості. За статистикою попередніх виставок,

   - більше 40% експонентів здійснили продажі під час заходу та 68% залучили нових клієнтів

   - 78% відвідувачів Agromek керують покупками або приймають відповідні рішення

   - 63% відвідувачів приходять, щоб ознайомитися з новими продуктами.

Площу для українського стенду надано асоціацією Dansk Agroindustri, що обєднує виробників сільськогосподарської техніки та обладнання для АПК в Данії, та Данською радою сільського господарства та продовольства.

Також проект підтримали Міжнародна організація праці, Посольство України в Данії, Конфедерація роботодавців Данії (DI — це об’єднання приватного бізнесу та організація роботодавців, яка представляє близько 19 000 компаній у Данії) та New Democracy Fund, які фінансово та організаційно сприяли забезпеченню роботи Національного стенду.

Участь у його відкритті взяли Голова Agromek Стен Андерсен, Посол України у Королівстві Данія Михайло Видойник, генеральний директор Федерації роботодавців України Руслан Іллічов та член Правління Асоціації українців Данії Геннадій Торба.

«Підтримка економіки України та створення нових можливостей для експортерів є запорукою виживання економіки та перемоги України у війні. Я дуже сподіваюся, що українські виробники сільськогосподарської техніки та обладнання, які візьмуть участь у Національному стенді України на цьогорічній найвідомішій агропромисловій виставці Північної Європи – Agromek, знайдуть нові можливості для експорту», – Надзвичайний і Повноважний Посол України в Королівстві Данія Михайло Видойник.

«Ми пишаємося тим, що сьогодні Україна присутня на Агромек з якісною та конкурентоспроможною продукцією. Наше машинобудування є сильним, і ми вдячні всім українським експортерам, які, незважаючи на всі труднощі воєнного часу, зробили все, щоб наша країна була гідно представлена на цьому центральному заході сільськогосподарської галузі у Північної Європи. Дуже важливо сприяти експорту української продукції до ЄС. Ми повинні зосередитися на промисловості, робочих місцях, інноваціях і людському капіталі. Від цього виграють усі — і Україна, і наші партнери. Ми впевнені, що зможемо знайти достатньо партнерів для спільної локалізації та розвитку проектів в Україні», - переконаний генеральний директор ФРУ Руслан Іллічов.

Окрема подяка всім співорганізаторам та партнерам заходу за можливість на практиці популяризувати ідею «Купуй українське».

«Міжнародна торгівля була і залишається одним із ключових фокусів Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Експорт – це можливість для українських бізнесів відкривати нові ринки збуту, ділові партнерства, відстежувати глобальні тренди та новини в індустрії і, як наслідок, підвищувати свою конкурентоспроможність та зміцнювати економіку країни, що особливо важливо в умовах війни. Тому наша Програма активно підтримує МСП у розширенні їхньої торговельної присутності на іноземних ринках», – зазначає Олеся Залуська, керівниця Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».