Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Латвійська конфедерація роботодавців поділилась із ФРУ досвідом Латвії із впровадження дуальної форми освіти

Латвійська конфедерація роботодавців (LDDK) та Федерація роботодавців України провели установчу онлайн зустріч за участі більш ніж 25 представників навчальних центрів, профільних асоціацій, методичних центрів, представників закладів освіти та провідних українських підприємств, зокрема: АТ «Укрзалізниця», Метінвестхолдінг, ТОВ «Астарта - Київ», АТ «Ельворті», "Інтерпайп Україна", ПрАТ «Гідросила Груп».

Метою зустрічі стала пропозиція Федерації роботодавців України щодо отримання інформації про досвід Латвії у напрямку впровадження дуальної форми освіти, онлайн платформ для навчання дорослих, особливо на робочому місці, програм підвищення кваліфікації, тренінгових курсів , розвитку цифрових компетенцій.

Латвійські колеги надали багато корисної інформації, деякі навчальні програми та платформи є безкоштовними та доступні для використання громадянами Україні вже зараз.

Представники Латвійської конфедерації роботодавців( LDDK) та Федерації роботодавців України домовились про постійні зустрічі з питань обміну досвіду щодо навчання дорослих.

У найближчих планах обговорити дуальну форму навчання та її впровадження в закладах вищої освіти та обмінятися думками як оцінити навички працівників та підвищити якість професійного навчання на виробництві.

Слідкуйте за анонсами, Федерація роботодавців України опрацьовує різні напрямки співпраці задля обміну досвідом щодо розвитку людського капіталу .

Заходьте в Telegram-канал: Пошук персоналу. Федерація роботодавців України та залишайте свій запит

https://t.me/+EX9S7wsl1Ok4NDNi

#пошук, підбір, професійний відбір, навчання та розвиток, кваліфікаційні центри, інші питання

002

003

004

005

006