Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Інтерактивний вебінар "Можливості фінансування компаній в Україні"

Чорноморський банк торгівлі та розвитку (BSTDB) та Федерація роботодавців провели інтерактивний вебінар щодо можливостей фінансування українських банків та компаній, зокрема, середніх та великих, що здійснюють діяльність у виробничому секторі та сфері послуг, енергетиці, інфраструктурі, а також у сільському господарстві та харчовій промисловості.

Модератором дискусії виступив Руслан Іллічов, генеральний директор Федерації роботодавців України.

Відкрили захід Президент ЧБТР Дмитро Панкін та Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Чорноморський банк торгівлі та розвитку - міжнародна фінансова організація, заснована Албанією, Вірменією, Азербайджаном, Болгарією, Грузією, Грецією, Молдовою, Румунією, Росією, Туреччиною та Україною.

ЧБТР підтримує економічний розвиток і регіональну співпрацю шляхом надання кредитів, кредитних ліній, акціонерного капіталу і гарантій для проектів і торговельного фінансування в державному і приватному секторах країн-учасниць.

Руслан Іллічов зазначив, що дослідженні Індексу впевненості бізнесу, яке здійснює ФРУ, показало, що першою вимогою бізнесу є подолання корупції, друге - захист власності і відповідно прозора судова система і третє - фінансування.

Саме високу вартість (недоступність) кредитів назвали респонденти серед найбільших негативних чинників. Тож тема вебінару є вкрай актуальною.

Банкіри ЧБТР представили фінансові продукти Банку та відповіли на запитання учасників.

А представники клієнтів банку в Україні поділилися досвідом роботи з ЧБТР з перших вуст.

Повне відео заходу за посиланням>>>

Презентацію можливостей ЧБТР можна переглянути та завантажити.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

З приводу співпраці звертайтеся до ФРУ та за контактами у презентації.

002

003

004

005

006

007

008