Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Голова Ради ФРУ Дмитро Олійник взяв участь у дискусії щодо підтримки національного виробника у "Свободі слова" Савіка Шустера

Голова Ради ФРУ Дмитро Олійник: "Учора взяли участь у надзвичайно важливій дискусії щодо підтримки національного виробника у "Свободі слова" Савіка Шустера.

Xотілося навести багато важливих цифр. Але, відчувши реакцію залу та учасників дискусії, зрозумів – маю перш за все поділитися емоціями, які викликає ініціатива у мене та нашіх однодумців.

Вже не вперше показую світову мапу ЕКА. На жаль, Україна на ній – поки що темна пляма. Але якби ми зараз намалювали світову мапу підтримки власного виробника, ми б і на ній були темною плямою.

Чому настільки важливий законопроект про локалізацію 3797? Бо, перш за все, 3739 – про робочі місця!

Цифри навів лише три, але дуже важливі. Якщо цю ініціативу буде імплементовано, Україна отримає:

   - майже 4 % зростання ВВП

   - 62 тисячі нових робочих місць

   - 200 тисяч існуючих робочих місць буде збережено.

Серед цих робочих місць:

   - 700 - Прилуцької «Пожмашини»

   - 1500 - Львівського «Електрону» 

   - близько 6000 тисяч – Кременчуцького КВБЗ

   - 3700 – Харківського «Турбоатому» та багатьох інших компаній!

Загалом у проекті задіяно 4000 виробників кінцевої продукції та комплектуючих. У цих компаніях яких працюють люди, що досі не зневірилися в Україні і розвивають нашу промисловість.

Невже ми не здатні зробити для своїх виробників, своїх працівників, своєї економіки те, що роблять США, ЄС, Білорусь, інші країни? Дати їм стимули для розвитку та залучення інвестицій?

Саме тому звернувся до всіх співавторі законопроекту 3739, давайте зробимо все, що від нас залежить, щоб законопроект, який був у першому читанні прийнятий ще 21 липня минулого року, якнайшвидше потрапив на друге читання до сесійної зали та був прийнятий в цілому!

Візьміть на себе відповідальність і зробіть це реальністю!

Цього вимагаю не я, цього вимагають 150 000 працівників українських заводів, які поставили свої підписи під зверненням до керівництва країни на підтримку законопроекту.

Разом з їх родинами – це 500 000 ваших виборців, що довірили вам долю країни!

На згадку Савіку та учасникам ефіру подарував наші футболки, на яких написано те, чого ми усі прагнемо: Підтримай 3739! Локалізації бути!"

001

003

004