Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

ФРУ запрошує компанії харчової галузі промисловості до участі в національному стенді України на виставці “Riga Food 2022

ФРУ запрошує компанії харчової галузі промисловості до участі в національному стенді України на виставці “Riga Food 2022”.

З 8 по 10 вересня 2022 року у Міжнародному виставковому центрі на Кіпсалі пройде найважливіша подія продовольчої галузі Балтії – виставка „Riga Food 2022” з експозиціями міжнародних та місцевих підприємств, презентаціями інновацій та новітніх продуктів, конкурсами майстрів та продуктів харчування, захопливими шоу, пізнавальними майстер-класами та дегустаціями.

24-а міжнародна виставка продовольства, напоїв, харчової переробки, технологій, упаковки, інновацій, обладнання та сервісу громадського харчування, готелів та магазинів “Riga Food підбиває підсумки та окреслює нові напрямки розвитку галузі, презентує новинки та надає можливість знайомства з серйозними та надійними галузевими компаніями.

На “Riga Food 2022” свої новітні продукти та послуги презентують понад 400 підприємств із ??Латвії, ??Литви, ?? Естонії, ??Угорщини,?? України,?? Італії,?? Іспанії,?? Узбекистану, ??Грузії, ??Канади, ??Молдови, ??Німеччини, ??Польщі,?? США, ??Мексики – у загальній складності не менше ніж із 25 країн.

Будуть представлені національні спільні стенди щонайиенше 11 країн: Латвії, Литви, Естонії, Угорщини, України, Італії, Іспанії, Узбекистану, Грузії, Канади, Молдови.

На Національному стенді України за підтримки Федерації та наших партнерів будуть представлені, зокрема, компанії-члени ФРУ.

Контактна особа у ФРУ - Яна Зацерковна, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Дізнатися більше про “Riga Food 2022” можна тут

https://www.bt1.lv/rigafood

Організаторами стенду виступили Embassy of Ukraine in the Republic of Latvia / Посольство України в Латвії, Торгово-промислова палата України, Trade house Ukraina, Latvijas Darba devēju konfederācija, Федерація роботодавців України, Міжнародний штаб допомоги українцям (МШДУ).