Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

ФРУ закликає не допустити дискримінацію українських учасників зовнішньоекономічної діяльності на кордонах з ЄС

Федерація роботодавців України звернулася до Віце-прем'єр-міністра з європейської та євроатлантичної інтеграції України Вадима Пристайка у зв'язку із прийняттям 16 березня 2020 року під час Саміту держав-членів ЄС «Керівних принципів з управління кордонами для охорони здоров'я та забезпечення наявність товарів та основних послуг», які, зокрема, визначають порядок обігу товарів між державами членами ЄС.

Водночас зазначений документ встановлює низку вимог для осіб держав, які не є членами ЄС, а також до переміщення товарів з третіх країн через кордони т.з. Шенгенської зони.

Враховуючи, що до складу Федерації роботодавців України переважно входять підприємства-експортери, а також перевізники, звертаємось з проханням надати відповідні доручення заінтересованим органам виконавчої влади вжити заходів з метою недопущення дискримінації українських учасників зовнішньоекономічної діяльності на кордонах з ЄС, а також забезпечити оперативне інформування у разі змін щодо порядку перетину кордону та умов торгівлі.

У свою чергу готові сприяти роз'яснювальній роботі серед членів Федерації.