Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

ФРУ використовуватиме досвід данських роботодавців під час реформування законодавства про колективні договори і угоди

Зустрілися з експертом з питань трудового права Dansk Industri, нашого стратегічного партнера, Равном Костянтином Рундстрьомом.

Під час зустрічі обмінялися досвідом та оцінками стану соціального діалогу в Україні і Данії, зокрема колективно-договірного регулювання трудових відносин в обох країнах.

002

Сьогодні ФРУ активно працює для підтримки і захисту інтересів учасників Федерації на всіх національних платформах соціального діалогу – Національна тристороння соціально-економічна рада, в рамках реалізації Генеральної угоди, співпрацює з Урядом і парламентом.

За участі Федерації та соціальних партнерів триває опрацювання проєктів змін до законодавства стосовно лібералізації трудових відносин з урахуванням реалій ринку праці і потреб роботодавців.

З урахуванням пропозицій ФРУ завершується підготовка нової редакції закону «Про колективні договори і угоди», який незабаром передбачається передати на розгляд парламенту.

003

Також ФРУ планує у 2022 році провести серію тренінгів з удосконалення навичок ведення колективних переговорів на рівні підприємств – учасників ФРУ в галузях транспорту, металургії, сільського господарства, паливно-енергетичного комплексу.

За підсумками зустрічі висловлено зацікавленість Федерації щодо включення питань колективно-договірного регулювання до програми спільної діяльності ФРУ і Danish Industry у 2022 році.

004