Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

ФРУ вітає пропозицію Європейської комісії призупинити на рік дію всіх мит на імпорт до ЄС всіх українських товарів

Європейська комісія запропонувала призупинити на рік дію всіх мит на імпорт до ЄС всіх українських товарів. Йдеться про всі промислові мита, аграрні мита і квоти, систему вхідних цін, антидемпінгових мит і захисних мит.

ФРУ у зверненнях до всіх наших міжнародних партнерів неодноразово наголошувала на важливості максимально спрощеного доступу українських компаній до міжнародних ринків.

Ми вітаємо таке таке рішення - це дуже серйозний крок з боку Єврокомісії.

У повідомленні на сайті ЄК зазначається, що він покликаний допомогти збільшити експорт України до ЄС і полегшити складне становище українських виробників та експортерів в умовах військового вторгнення росії.

"ЄС ніколи раніше не вживав таких безпрецедентних за своїм масштабом заходів з лібералізації торгівлі: надання Україні нульових тарифів, нульових квот на доступ до ринку ЄС...Ці заходи напряму допоможуть українським виробникам та експортерам ", - сказав віце-президент Єврокомісії та комісар з питань торгівлі Валдіс Домбровскіс.

Ця ініціатива дасть можливість максимально зберегти економічну активність в Україні та національне виробництво, а також стабілізувати не лише українські, а й міжнародні ринки.

Сподіваємося, що пропозицію Єврокомісії якнайшвидше розглянуть та узгодять Європейський парламент та Рада Європейського Союзу.

Нагадаємо, раніше цього тижня Велика Британія оголосила, що запровадить нульові мита на всі товари з України.