Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

ФРУ та ДПСУ підписали Меморандум про співробітництво

23 червня під час зустрічі керівництва Державної податкової служби України із очільником та представниками Федерації роботодавців України відбулось підписання Меморандуму про співпрацю між ДПС та ФРУ.

Документ підписали Голова Ради ФРУ Дмитро Олійник та Голова ДПС Олексій Любченко.

Метою Меморандуму є розвиток і зміцнення співпраці задля

  • створення сприятливого податкового клімату для розвитку підприємництва в Україні,
  • систематизації та стабілізації податкової політики,
  • послаблення податкового тиску на суб’єктів господарювання,
  • поліпшення фінансового стану та платоспроможності підприємств,
  • усунення конфліктів та розвитку партнерства між ДПС та платниками податків.

Це дасть представникам бізнесу можливість налагодити постійну роботу по формуванню в Україні середовища, сприятливого для ведення підприємницької діяльності у співпраці з податковою службою задля захисту прав і законних інтересів роботодавців України через механізм постійних плідних контактів та обміну інформацією.

2

На зустрічі Голова Ради Федерації Дмитро Олійник підкреслив, що країні як ніколи необхідно забезпечити сталий розвиток вітчизняного виробника як головної складової виходу України з кризи, а робота ДПС, зокрема, щодо встановлення рівних правил гри, має цьому сприяти.

Та висловив впевненість в тому, що прихід нового керівника ДПС піде на користь службі, дозволить встановити справжні партнерські відносини між податковою службою та легальним бізнесом.

Голова Державної податкової служби України Олексій Любченко підкреслив важливість таких зустрічей та завірив присутніх у сприянні вирішення проблемних питань роботодавців та принциповій налаштованості на ліквідацію незаконних «схем» та боротьбу із тіньовим бізнесом.

Під час зустрічі члени ФРУ виступили із низкою ініціатив, зокрема, щодо легалізації ринку алкоголю шляхом запровадження електронної акцизної марки, мінімізації тіньових схем у аграрному секторі, сприяння розвитку телекомунікаційного ринку, у тому числі із застосуванням фіскальних заходів, напрацювання стабільного механізму супроводження податковими органами великих платників податків тощо.

Сторони дійшли принципової згоди по усім обговореним питанням та домовились про продовження співпраці.

3

4

5