Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

ФРУ співпрацює з ДСЗ у питаннях пошуку персоналу, зокрема, для релокованих підприємств та подальшої організації, у разі необхідності, програми відповідного професійного навчання.

Кількість внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Україні через розв'язану Росією війну досягла 7,1 млн. Таку оцінку на 6 квітня дало Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН), яке раніше оцінювало цей показник в 6,5-6,7 млн. Згідно з картою ООН, на заході України знаходиться близько 2,9 млн ВПО. Багато наших громадян залишилося без роботи, втратили документи, які підтверджують певну професійну кваліфікацію.

В той же час діюча програма релокації підприємств, започаткована за ініціативи Кабінету Міністрів і у якій бере активну участь ФРУ, є ефективною. Але потребує нагального вирішення питання забезпечення персоналом, кваліфікованими робітниками підприємств, які вже розпочали свою роботу або продовжують її в безпечних регіонах країни.
Під час релокації частина працівників залишається на місцях, тому підприємства з метою швидкого запуску та відновлення своєї роботи потребують укомплектації персоналом з наявними необхідними документами за затребуваними професіями та видами робіт.

Задля забезпечення швидкого відновлення роботи наших підприємств працюємо спільно з усіма відповідними організаціями та установами.

Так Федерація роботодавців України співпрацює з Державою службою зайнятості у питаннях пошуку персоналу, зокрема, для релокованих підприємств та подальшої організації, у разі необхідності, програми відповідного професійного навчання.

Компанії, які, у тому числі після релокації, відчувають потребу у персоналі, можуть звернутися до Федерації роботодавців України на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Залишайте також запит на пошук персоналу з контактами у Telegram-каналі: "Пошук персоналу. Федерація роботодавців України"

Перейти в телеграм-канал можна за посиланням чи QR-кодом:

Перейти в телеграм-канал

FEU personal