Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

ФРУ провела черговий безкоштовний вебінар «Податкові та митні законодавчі новації в умовах воєнного стану. Новації згідно законопроектів №№7232, 7234»

5 квітня ФРУ проведено черговий безкоштовний вебінар на тему: «Податкові та митні законодавчі новації в умовах воєнного стану. Новації згідно законопроектів №№7232, 7234».


Присутніми були майже 70 учасників Федерації – генеральні та фінансові директора, юристи, бухгалтера, провідні спеціалісти компаній з податкових та митних питань.
Наш податковий експерт, керуючий партнер ТОВ «Аудиторська фірма «Капітал Плюс» Тетяна Шевцова, детально розповіла про нові норми Податкового кодексу відповідно до прийнятих Верховною Радою законів, відповіла на практичні питання учасників вебінару.

З митних питань учасники мали можливість ознайомитись з новаціями щодо розмитнення гуманітарної допомоги та митного оформлення товарів під час дії військового стану.

З митного напрямку провів консультації Герман Тасліцький – експерт з митних питань, адвокат, директор групи компаній DELTA INTERNATIONAL SERVICES.

Федерація дуже вдячна нашим експертам за допомогу в складні часи для нашої країни та наших виробників. Маємо надію, що поради та консультації, отримані сьогодні підуть на користь нашим учасникам.

Разом ми переможемо!

003

002

001