Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

ФРУ проведе дискусію щодо одіозного податкового законопроекту №5600

Найближчим часом ФРУ проведе дискусію щодо одіозного податкового законопроекту №5600, на яку запросить народних депутатів, представників бізнесу, експертів.

Нагадаємо, учора Верховна Рада прийняла рішення виключити з порядку денного законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень».

ФРУ вважає таке рішення правильним, адже низка зауважень та пропозицій до законопроекту, прийнятого у першому читанні, не пройшла належного обговорення, щодо них не відбулося аргументованої дискусії.

Роботодавці не погоджуються із неврахуванням більшості пропозицій ФРУ, яка виражає інтереси українського бізнесу – передусім виробників.

Ми послідовно відстоюємо свою точку зору щодо необхідності суттєвого доопрацювання документу, оскільки прийняття його спірних та одіозних норм, проти яких виступає бізнес, завдасть шкоди окремим галузям та економіці в цілому.

Адже вони несуть необґрунтоване посилення адміністративного тиску та/або обмеження прав платників податків. Детальніше про позицію ФРУ за посиланням>>>

Нагадаємо, Федерація роботодавців направила звернення до Верховної Ради України та комітетів ВРУ, яким закликала провести дискусію щодо цих норм у законопроекті та забезпечити його повноцінний розгляд у Верховній Раді України.

Наполягаємо на тому, що законопроект потребує доопрацювання на основі консультацій с представниками бізнесу. Також роботодавці, як і всі платники податків, виступають проти наміру порушити принцип стабільності податкового законодавства України – внести зміни до нього всупереч Податковому кодексу України, не витримавши шестимісячного терміну до початку нового бюджетного періоду та без належного обговорення.