Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

ФРУ продовжує проведення індивідуальних консультацій для підприємств щодо роботи з персоналом

#Збережемо_людський_капітал#працюємо_заради_перемоги.

Є запит, потрібна консультація - звертайтесь!

Федерація роботодавців продовжує проведення індивідуальних консультацій для підприємств, компаній щодо роботи з персоналом, роз’яснення змін у законодавстві, надання допомоги при розробленні професійних стандартів, створення кваліфікаційних центрів тощо. Питання наявності програм навчання персоналу – це завжди було ознакою стабільного існування та розвитку компаній. Зараз особливо важливо зберегти, підтримати кваліфікований персонал задля відновлення та подальшої розбудови економіки України.

Потрібні гнучкі механізми застосування процедур підтвердження кваліфікацій, короткотермінові програми здобуття часткових кваліфікацій та багато іншого. Як це впроваджувати з дотриманням чинного законодавства охорони праці, допуску до виконання робіт, як відкрити кваліфікаційний центр на підприємстві або здійснити підготовку, вибір професії/професій для розробки професійного стандарту. Ці та багато інших питань було обговорено під час зустрічей членкині НАК Інни Осадчук, директорки Центру компетенцій та розвитку людського капіталу Федерації роботодавців України Людмили Василеги з представниками компаній: АТ «Фармак», Укргазвидобування, ТОВ «Астра», група компаній "Агрофьюжн", ПрАТ «Гідросила», ПрАТ «Азот»( Черкаси), ПАТ «РІВНЕАЗОТ».

Такі спільні зустрічі допомагають скорегувати підходи, підготувати необхідні пропозиції для внесення змін до відповідних нормативних документів, надати роз’яснення та допомогу. У разі необхідності отримання консультацій з питань персоналу просимо звертатися до Федерації роботодавців: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

02

03