Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

ФРУ долучилась до міжнародних проектів розвитку Чорноморського регіону

Учора відбулася зустріч керівництва ФРУ з Генеральним секретарем Чорноморського банку торгівлі та розвитку Арістотелісом Спіліотісом.

Чорноморський банк торгівлі та розвитку (Black Sea Trade and Development Bank) — міжнародна фінансова організація, створена з метою підтримки регіонального розвитку та кооперації країн Чорноморського регіону.

Метою установи є розвиток торговельних зв'язків у регіоні, сприяння реалізації міжнародних проектів, іноземним інвестиціям, надання гарантій при розвитку торговельних і економічних зв'язків як на державному рівні, так і в приватному бізнесі.

ЧБТР1

Пріоритетними для банку є питання, що стосуються транспортних сполучень, машинобудування, енергетики, енергозберігаючих технологій, сільського господарства, торгівлі тощо.

Обговорили питання організації 21 – 22 червня бізнес-форуму в Одесі, на якому ЧБТР презентує стратегію по Україні, свої фінансові продукти, зокрема інструменти кредитування для українських компаній, після двох дискусійних панелей відбудеться низка B2B зустрічей.

ЧБТР2

Федерація роботодавців України виступить партнером форуму. Адже чи не найбільшою проблемою ведення бізнесу вітчизняні підприємці називають відсутність доступного кредитування.

Детальну програму заходу та іншу важливу інформацію щодо можливостей співпраці з ЧБТР ми надішлемо нашим членам вже найближчим часом. Слідкуйте за нашими анонсами.