Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Федерація роботодавців України за сприяння Конфедерації роботодавців Латвії (LDDK) провела онлайн зустріч

Федерація роботодавців України за сприяння Конфедерації роботодавців Латвії (LDDK) провела онлайн зустріч “МОЖЛИВОСТІ СПІВРОБІТНИЦТВА У ВПРОВАДЖЕННІ НАВЧАННЯ НА РОБОЧОМУ МІСЦІ (WBL) ТА ІНСТРУМЕНТУ WBL ( WORK-BASED LEARNING) E-LEARNING”.

Учасниками стало більш ніж 80 представників компаній, підприємств різних галузей, закладів освіти, методичних центрів, галузевих асоціацій, федерацій та об’єднань.

Йоланта Вяксе, керівник проекту ESF «Участь студентів професійної освіти у навчанні на робочому місці та стажуваннях на підприємствах» та Лінардс Звайгзне, координатор Ризького регіону, представили досвід проекту щодо впровадження навчання на робочому місці.

Крістине Крама, керівник та власник компанії Old Riga SPA, розповіла про досвід роботодавця щодо участі у проекті. В результаті навчання стажист продовжить свою роботу в компанії як кваліфікований спеціаліст, що стане результатом корисним для всіх учасників процесу.

Лінардс Звайгзне продемонстрував електронний інструмент, розроблений проектом LDDK Erasmus + «Програма навчання в електронному середовищі для інструкторів DVB» та його можливості у підготовці кваліфікованих наставників.

Тематика зустрічі викликала інтерес у учасників, задавали багато питань, обговорювали практичні поради, можливості реалізації, регулювання та регламентацію етапів проекту.

На зустрічі LDDK та ФРУ було ухвалено рішення про продовження співпраці у сфері освіти щодо впровадження навчання на робочому місці, а також адаптації електронного навчального посібника DVB для українських роботодавців шляхом перекладу його змісту українською мовою, також була підтримана пропозиція подальшого обміну знаннями та досвідом.

002

003

004

005

006