Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Федерація роботодавців України за підтримки Конфедерації роботодавців Латвії розпочала співпрацю з Центром сертифікації та випробувань Латвії

Разом із латвійськими колегами готуємо програму співпраці задля надання допомоги українським підприємствам у проходженні сертифікації та виходу на європейські ринки.

Відновлення економіки, потужний розвиток країни неможливі без діяльності підприємств різних галузей. Зараз триває релокація підприємств, деякі відновлюють роботу на деокупованих територіях.

Заради допомоги відновленню українського бізнесу, який постраждав від російської агресії Євросоюз скасував усі мита і збори з українських товарів, які постачають на європейський ринок.

Завдяки цьому підприємства мають зараз можливості масштабуватись на європейський ринок.

Але як планувати розвиток, шукати ринки збуту, виходити на європейські ринки? Безумовно треба розуміти вимоги до якості продукції та мати необхідні сертифікати. Цю роботу необхідно терміново активізувати та допомогти бізнесу у цьому питанні.

Федерація роботодавців України за підтримки Конфедерації роботодавців Латвії розпочала співпрацю з Центром сертифікації та випробувань Латвії. Відбулася установча зустріч підприємств, компаній.

Центр презентував напрямки своєї роботи та працівники Центру детально відповіли на всі питання, які цікавили представників українських компаній.

Працюємо разом заради відновлення країни та посилення потужності нашої економіки. Якщо вам потрібна консультаційна допомога Федерації роботодавців з цього або інших питань звертайтесь до нас.

002

003