Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Федерація роботодавців та Офіс Генерального прокурора нарощують співробітництво в сфері захисту інвестицій

Щойно в Офісі Генерального прокурора України відбулася робоча зустріч Генерального директора ФРУ Руслана Іллічова з директором Департаменту кримінально-правової політики та захисту інвестицій Офісу Генпрокурора Олексієм Бонюком та керівником управління захисту інвестицій цього Департаменту Іриною Діденко.
 
Під час розмови обговорювалися як проблемні питання стосовно перебігу кримінальних проваджень стосовно підприємств, які за поданням ФРУ наразі перебувають під контролем Офісу, так і напрямки подальшого співробітництва.
 
Зокрема, йшлося про захист вітчизняних вагонобудівників та експортерів від неправомірних дій правоохоронних органів та недобросовісних чиновників, подолання недобросовісної конкуренції під час публічних закупівель з точки зору застосування кримінального процесуального законодавства.
 
«Звичайно, ми в жодному разі не намагаємося дублювати повноваження правоохоронних органів, у тому числі, Генпрокуратури, - коментує підсумки робочої зустрічі директор департаменту захисту бізнесу та права власності ФРУ Олег Вачаєв. - Водночас згідно статті 18 Закону України «Про організації роботодавців, їх об'єднання, права і гарантії їх діяльності» організації роботодавців, їх об'єднання мають право в порядку, передбаченому законодавством та їх статутами, представляти і захищати свої права та законні інтереси, права та інтереси своїх членів у відносинах з органами державної влади. Власне, саме про це і йшлося під час розмови. І дуже добре, що при розв’язанні проблем ми знаходимо точки дотику з Офісом Генерального прокурора й нарощуємо співробітництво».
 
Варто також нагадати, що в Офісі Генерального прокурора створено робочу групи з розробки стандартів діяльності прокурорів у сфері захисту інвестицій. Роботодавців у робочій групі представляє член Президії Ради Федерації Олександр Олійник. Наприкінці минулого року ФРУ вже направила для обговорення проекти стандартів діяльності прокурорів у кримінальних провадженнях щодо суб’єктів господарювання та інвестування.
002
 

003