Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Федерація продовжує активну співпрацю з європейськими об’єднаннями бізнесу

Федерація продовжує активну співпрацю з європейськими обʼєднаннями бізнесу. У Брюселі зустрілися із заступником Генерального директора BusinessEurope Луісою Сантос та головою Офісу Конфедерації промисловості Данії (DI) в Брюселі Андреасом Брунсгаардом.

З пані Сантос обговорили питання активізації співпраці ФРУ BusinessEurope в рамках чинного Меморандуму про співпрацю, головні виклики та потреби для українського бізнесу в умовах війни, актуальні напрямки підтримки ініціатив українських роботодавців з боку BusinessEurope на площадках Європейського Парламенту, Європейської комісії, інших інституцій ЄС, де організація є головним представником європейського бізнесу.

«Домовилися про підтримку ініціатив ФРУ, спрямованих на сприяння інтеграції внутрішніх ринків України та ЄС, адаптацію українських компаній до регуляторного середовища Європейського Союзу у процесі виходу на ринок, обміну інформацією щодо законодавчих ініціатив, які впливають на інтереси і наміри європейських компаній інвестувати в Україну», - зазначив Олександр Яворський, директор департаменту конкурентоспроможності бізнесу ФРУ.

Найближчим часом ФРУ звернеться до BusinessEurope з ініціативою щодо набуття статусу спостерігача в організації.

Під час зустрічі з Андреасом Брунсгаардом - Головою Офісу в Брюсселі Confederation of Danish Industry - одного з ключових партнерів ФРУ серед європейських обʼєднань бізнесу - обговорили поточні напрямки співпраці організацій, ініціативи українських роботодавців, які потребують підтримки у комунікаціях з інституціями Європейського Союзу.

Домовилися про залучення консультативних, експертних можливостей Danish Industry до ініціатив ФРУ з підготовки компаній-учасників до виходу на ринки ЄС, підтримки ініціатив Федерації щодо поширення програм Європейського Союзу з підтримки бізнесу на українські підприємства.