Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Допомагаємо українцям – підтримуємо український бізнес. Новий гуманітарний проєкт ФРУ

Федерація роботодавців України не лише продовжує працювати як ефективне об’єднання бізнесу, а й виконує функції штабу зі збору гуманітарної допомоги від міжнародного бізнесу, яка направляється в різні куточки України для потреб української армії, постраждалих від війни регіонів та внутрішньо переміщеним особам.

Але ми пішли далі та ініціювали старт проєкту «Міжнародні партнери підтримують – Україна виробляє - українці отримують допомогу», який дозволяє не лише забезпечити українців необхідною гуманітарною допомогою, а й підтримати вітчизняний бізнес у нинішні складні часи.

Федерація роботодавців започаткувала ініціативу із залучення вітчизняних виробників-членів ФРУ до виробництва товарів гуманітарної допомоги.

В рамках ініціативи компаніями-членами ФРУ будуть виготовлені набори продуктів харчування і безкоштовно передані жителям найбільш постраждалих від військових дій регіонів.

Проєкт реалізується за підтримки Міжнародної організації праці і проєкту Міністерства закордонних справ Данії (DANIDA) в Україні.

Місцевим партнером ФРУ у реалізації проєкту виступить Благодійний фонд «Повір у себе», виробництво продуктів харчування та формування продуктових пакетів здійснить агропромхолдинг «АСТАРТА-КИЇВ».

Ця ініціатива дозволить підтримати національних виробників та зберегти робочі місця.

Федерація працює з іншими міжнародними партнерами для розширення кола міжнародних донорів цієї ініціативи, у тому числі на умовах виробничої кооперації вітчизняних та іноземних виробників.