Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Діалог з бізнесом - невід'ємна частина роботи ДПС

Вийшов черговий звіт про результати роботи Державної податкової служби за ІІ квартал 2021 року.

«Перше враження – не зважаючи на те, що часи непрості, ДПС декларує сплату податку на прибуток – 35, 4 млрд грн до минулого року – це в 2 рази більше! Індикатив: 23, 2 млрд грн до індикативу: +52,9% (+12,2 млрд грн).

Темп росту сплати податку на прибуток перевищує темп зростання доходів платників у 2,7 раза. Що свідчить про ефективну протидію з боку ДПС формуванню і використанню фіктивного податкового кредиту та відповідно необгрунтованому завищенню витратної частини.

А головне, що збільшення тиску на бізнес з боку податкової служби – ми не побачили!», - каже Голова Ради ФРУ Дмитро Олійник.

«Олексію Любченку за короткий проміжок часу вдалося сформувати в ДПС сильну та ефективну команду, яка дійсно працює в турборежимі!

Сьогодні усім державним службам, міністерствам, відомствам треба брати приклад з команди Державна податкова служба України і форматувати такі ж потужні команди справжніх професіоналів, які зможуть працювати системно і задля головної мети - економічного зростання України.

Сподіваюся, що у в.о. Голови державної податкової служби України Євгена Олєйнікова є усі шанси позбутися приставки «в.о.»

Розумію, що у бізнесу все ще залишається багато питань для обговорення з ДПС: блокування податкових накладних; питання трасферного ціноутворення; перевірки під час пандемії; законодавчі іновації та їх роз'яснення тощо.

Тому, думаю, що на наступному тижні у Федерації роботодавців України ми проведемо зустріч з керівництвом ДПС на тему «Як покращити роботу Державної податкової служби України», - каже Голова Ради ФРУ.

Звичайно, лист з пропозицією зустрічі до ДПС ми направимо, але цю публікацію можна вважати офіційним запрошенням до діалогу!

Також запрошуємо бізнес формувати свої запитання, зауваження та пропозиції до роботи ДПС та надсилати на електронну скриньку директора департаменту економічної політики Федерації роботодавців України Сергія Салівона: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..