Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Черкащина підтримує Маніфест роботодавців України

Учора Генеральний директор ФРУ Руслан Іллічов взяв участь у засіданні правління Черкаського обласного об'єднання роботодавців (ЧООР), присвяченого підсумкам роботи у минулому році та завданням на поточний рік та середньострокову перспективу.

Регіональне об'єднання роботодавців – одне з найпотужніших. Наразі воно об'єднує 270 підприємств, на яких працює біля 44 тис. чоловік. Серед них, зокрема, ПАТ «Азот», яке саме 14 березня 2019 року відзначило 54-річницю з дня випуску першої продукції. Минулого ж року до ЧООР приєдналися ще декілька підприємств, серед яких добре відомі в Україні ТОВ «Фабрика агрохімікатів» та ТОВ ПІІ «Еконія». Тому не дивно, що черкаські роботодавці потужно представляють інтереси бізнесу в колегіальних органах державної та місцевої влади та відповідних трьохсторонніх соціально-економічних радах. Наразі, як зауважив у своєму виступі голова правління Черкаського обласного об'єднання роботодавців Борис Райков, в області формується робоча група з розробки Стратегії розвитку Черкащини на період до 2027 року, до складу якої також делеговані представники ЧООР.
Звичайно, в економіці області вистачає проблем, на розв'язанням яких наполегливо працюють в ЧООР. Йдеться, зокрема, про підготовку висококваліфікованих кадрів для промисловості, налагодження ефективного та взаємовигідного співробітництва між вітчизняними хіміками та аграріями, залучення інвестицій, отримання спецдозволів на користування надрами, боротьбу з рейдерством тощо. Крім того, саме на Черкащині розпочався рух за легалізацію трудових відносин: варто нагадати, що обласна організація роботодавців разом з профспілками та управліннями Держпраці, ДФС та Пенсійного фонду звернулися до суб'єктів господарювання з вимогою припинити використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин.
Головним же викликом на сьогодні залишається збереження трудового потенціалу. Тому роботодавці Черкащини підтримують Маніфест роботодавців України – програму прискореного економічного розвитку країни, написану реальним бізнесом. Адже його важливою складовою є пакет законопроектів, прийняття яких дозволить швидкими темпами розвивати економіку, створювати робочі місця та зменшити обсяги трудової міграції.

Черкассы11
У своєму виступі Руслан Іллічов більш детально зупинився на основних положеннях Маніфесту, зауваживши, що його виконання потребує спільних зусиль як на рівні держави, так і окремо узятих регіонів. Під час засідання правління ЧООР також йшлося про проблемні питання області, які потребують вирішення на рівні ФРУ.