Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Будинок промисловості – офіс нашого партнера Конфедерації промисловості Данії - у кольорах прапору України

«Боляче бачити вторгнення Росії в Україну. Неможливо важко дивитися відео дітей, які прощаються зі своїми батьками, не впевнені, що вони знову побачать одне одного. Або сім’ї, які відчайдушно намагаються втекти від жахів війни. Ми бачимо відважних українців, які всіляко борються за Батьківщину та свободу.

Неможливо залишатися осторонь. Як на особистому, так і на соціальному рівні. Супротив українців та їхня готовність боротися вимагають найвищої поваги. Ми бачимо, як це відбувається на наших очах – за кілька годин польоту від Данії.

Транскордонні напади Росії на іншу країну всіляко вимагають жорстокої реакції. Тому ми в бізнес-спільноті також підтримуємо історичні міжнародні санкції, введені проти Росії.

Ми знаємо, що санкції матимуть високу ціну. Але це ціна, яку ми маємо заплатити. Свободу, довіру та безпеку, до яких ми звикли і які є настільки важливими як для нас як громадян, так і для бізнесу, не можна сприймати як належне. Ось що наразі стоїть на кону.

Тому так зворушливо спостерігати, як громадяни, підприємства, організації та країни твердо стоять перед обличчям російської агресії і будуть змінювати ситуацію та допомагати там, де можуть.

У Di ми також робимо все можливе, щоб допомогти компаніям отримати уявлення про санкції та реалізувати їх на практиці. Ми щогодини ведемо діалог з Посольством України як для того, щоб допомогти їм, так і для координації контактів з компаніями, які можуть допомогти. Так само, як ми консультуємо наші органи влади та компанії щодо безпеки працівників та кібербезпеки.

Крім того, незважаючи на всі нещастя, які ми бачимо зараз, на горизонті також є маленький паросток чогось доброго. Напади Путіна на Україну призвели до того, що ми рухаємося на міжнародному рівні разом у одному напрямку. І зараз ми показуємо, наскільки ми сильні, коли збираємося разом. Ми дійсно бачимо цінність європейського та трансатлантичного співробітництва на рівні, в який кілька тижнів тому було важко повірити.

Зараз ми бачимо готовність жертвувати і бути разом, навіть коли це важко. Ми повинні триматися за цю готовність і не забувати, що кожен із нас, на будь-якому рівні, має зробити якомога більше для спільної справи», - йдеться у повідомленні DI.