Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Близько 15 000 ВПО отримали допомогу в рамках проекту ФРУ Helping Ukrainians - supporting Ukrainian business за підтримки МОП

Продовжуємо підбивати підсумки року, що минув. У грудні близько 15 000 ВПО у Дніпропетровській та Полтавській областях отримали допомогу в рамках проекту ФРУ Helping Ukrainians - supporting Ukrainian business за підтримки Міжнародної організації праці.

Нагадаємо, ФРУ ініціювала цей проект навесні 2022. Його ключова ідея − підтримати українців через виробництво в Україні. Таким чином ми не лише допомагаємо нашим громадянам, але й даємо їм роботу, підтримуємо економіку.

Тоді за підтримки МОП та МЗС Данії, ФРУ надала гуманітарну допомогу жителям регіонів України, які найбільше постраждали від військової агресії рф. 3500 фуд-боксів, які безкоштовно передали мешканцям цих регіонів виготовили вітчизняні підприємства.

Пілотний проект отримав високу оцінку партнерів та компаній учасниць.

І вже у жовтні 2022 ми продовжили його разом із МОП, запустивши проект виготовлення сімейних продуктових наборів та наборів з товарами першої необхідності для тимчасово переміщених осіб.

До її виробництва було залучено близько 25 вітчизняних компаній - учасниць ФРУ по всій Україні.

У грудні допомогу отримали близько 15 000 ВПО у Дніпропетровській та Полтавській областях.

І таких прикладів можуть бути тисячі!

Під час зустрічей з нашими міжнародними партнерами ми постійно наголошуємо на важливості early recovery - старту відновлення України вже сьогодні, пріоритетності збереження робочих місць та виготовлення товарів для відновлення українськими компаніями.

В планах - координаційна платформа, яка б ефективно поєднала потреби донорів щодо закупівель необхідних для допомоги Україні товарів і виробничі можливості українських компаній.

Робота такої платформи дозволить підтримати не лише ті галузі, що пов’язані безпосередньо із виробництвом гуманітарних товарів, а й суміжні та отримати сотні тисяч нових робочих місць у багатьох регіонах України!

9

6

10

11

13

1

3

5

12

2

7

8