Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Бізнес продовжує обговорювати майбутні зміни до трудового законодавства

Провели п’ятий вебінар «Гарантії та компенсації – новації проекту Закону України про працю» зі серії спільних з Das Bildungswerk der Wirtshaft MV за підтримки Sequa вебінарів у сфері регулювання трудових відносин.

Під час вебінару обговорили питання гарантій та компенсацій, у т.ч. під час виконання працівниками державних або громадських обов’язків, гарантій при службових відрядженнях, компенсацій працівникам у разі їх репатріації, обмеження відрахувань із заробітної плати через проект Закону України про працю.

Учасниками вебінару були підняті питання:

  - Аліментів, які підприємство зобов’язано стягнути за виконавчими листами як об’єкту індексації грошових доходів населення

  - Заборони відрахування з компенсаційних та інших виплат, на які згідно з законодавством не звертається стягнення. Необхідності розкриття в проекті «інших виплат, на які згідно з законодавством не звертається стягнення»

  - Узгодження п.2 ст. 73 Закону України «Про виконавче провадження» щодо підстав, на які не може бути звернено стягнення, з проектом Закону про працю

Участь у вебінарі взяли виконавчі директори, управлінці компаній, фінансові директори та бухгалтери, HR директори, менеджери з персоналу компаній -учасників ФРУ.

labor code meeting

У рамках гармонізації національного законодавства із законодавством ЄС Україна поступово імплементує міжнародні норми регулювання трудових відносин з урахуванням особливостей української практики та інтересів компаній-учасників ФРУ.

Нагадаємо, відповідно до Закону України «Про деранядізацію законодавства України», що набув чинності 07.05.2022р., Міністерством економіки як органом, що формує політику у сфері трудових відносин, має бути розроблено проект Трудового кодексу України до завершення року.

У липні – вересні 2022 року Федерацією роботодавців спільно з Das Bildungswerk der Wirtshaft MV за підтримки Sequa заплановано проведення вебінарів, які охоплять ключові аспекти майбутньої реформи трудового законодавства.

9 серпня ц.р. Міністерство економіки України офіційно розпочало консультації з роботодавцями та профспілками щодо проекту Закону України про працю.

26 серпня ц.р. об 11-00 відбудеться наступний вебінар на тему: «Матеріальна відповідальність працівника – проект Закону України про працю».

Реєстрація за посиланням:
https://forms.gle/t2G2sEXR3qcWxGGc6