Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Бізнес обєднує зусилля із політсилами, які підтримують Маніфест роботодавців та готові сприяти реалізації його основних вимог

Зустріч із кандидатом у Президенти України Олександром Вілкулом традиційно розпочалася із презентації плану прискореного економічного розвитку України – Маніфесту роботодавців.

Презентуючи документ, Голова Ради ФРУ Дмитро Олійник зазначив, що його ключова мета – зупинення масового від'їзду українців з країни та зменшення обсягів трудової міграції. А для цього необхідні конкурентні зарплати, зростання економіки та стабільність життя. Саме тому роботодавці закликають однодумців до дискусії з конкретних економічних проблем і, в разі згоди, готові разом їх розв'язувати.

«Час об'єднувати зусилля із політичними силами, які підтримують наш план прискореного економічного розвитку та здатні сприяти реалізації основних вимог роботодавців. У нас є шанс відстояти свої національні інтереси, які ставлять понад усе країни сьогоднішнього глобального та конкурентного світу. І маю надію, що ми його використаємо!» - сказав Голова Ради ФРУ.
Олександр Вілкул подякував роботодавцям за спільне бачення економічної проблематики та пріоритетів, оскільки сам має 19 річний досвід роботи у промисловості і зазначив, що основною задачею для нього завжди було, є і буде забезпечення українців достойною роботою та гідною заробітною платою.

Федерація роботодавців України та кандидат у Президенти України Олександр Вілкул підписали Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво. Сторони мають спільне розуміння, що зміна ситуації в країні можлива лише завдяки спільним зусиллям бізнесу, політиків та громадськості шляхом реалізації комплексної програми прискореного економічного розвитку. Тож співпрацюватимуть з метою реалізації кроків, які прописані у Меморандумі та основані на 12 пунктах Маніфесту роботодавців України.
Серед них, зокрема:

✔️ поступальне збільшення частки переробної промисловості у ВВП до 2030 року з 12,4% до 25%;
✔️ щорічне збільшення експорту товарів не нижче 10% до 2025 року, та не нижче 5% з 2025 р. до 2030 р., щоб досягти рівня $110 млрд. на рік;
✔️ використання інвестиційних ресурсів держави для розвитку національної економіки шляхом підтримки вітчизняних виробників, тощо.

«Щоб ефективніше переводити наші зустрічі з політиками у практичну площину, укладаючи Меморандуми про співпрацю та взаєморозуміння, ми підкріплюємо їх переліком цілком конкретних законопроектів, які є важливими для економічного зростання та гідного життя українців», - сказав Дмитро Олійник.