Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Анонс: Тематичний тренінг з імітацією реальних дій на робочому місці: «РОБОТИ В ЗАМКНУТОМУ ПРОСТОРІ»

ФРУ разом з Держпраці розпочинає низку тематичних тренінгів з імітацією реальних дій на робочому місці «Імітаційна гра в замкненому просторі у безпечному середовищі».

 

Перший тренінг відбудеться для підприємств Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської областей

Дата: п'ятниця, 08 листопада 2022 р., 10:00 – 16:00

 Запрошуються:

- керівники та фахівці з питань безпеки та гігієни праці підприємств Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської областей

Формат: Оффлайн, на базі ПАТ «ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ» у м. Дніпро, вул. Каштанова, 35.

Основна частина тренінгу відбудеться в приміщенні корпоративного університету uPipe, практична частина – в цеху підприємства. Обидві локації схвалено представником Держпраці та національним експертом з БЗР, а також мають повноцінні бомбосховища, які розраховані на велику кількість людей.

Базове підприємство готове забезпечити всіх учасників спецодягом та ЗІЗ, разом з цим рекомендуємо представникам інших підприємств за можливості використати власну уніформу. Таким чином, буде добре видно, що в заході приймають участь представники різних компаній. Під час тренінгу буде організовано дві перерви на каву та обід в їдальні, яка розташована в тій самій будівлі, що й аудиторія університету.

Орієнтовний сценарій проведення заходу нижче додається.

Участь у тренінгу можлива за умови попередньої реєстрації (ПІБ, посада, назва компанії, e-mail, моб.телефон) на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Відповідальна особа від ФРУ – Наталя Гостєва, 0971193093.

Орієнтовний сценарій