Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Аналітичний центр ФРУ розпочав серію семінарів з податкових питань

Аналітичний центр економіко-правових досліджень та прогнозування при Федерації роботодавців України, створений за підтримки Конфедерації промисловості Данії-Dansk Industri - DI розпочинає надання нового сервісу – проведення безкоштовних для членів ФРУ семінарів під загальною назвою TAX-meeting.

15 жовтня у форматі zoom-конференції відбувся перший такий семінар на тему: «На що очікувати бізнесу?» за участі відомого в Україні податкового експерта та аудитора Тетяни Шевцової.

Мета семінару - зміцнення «імунітету», допомога в розвитку бізнесу якісно і фахово, без податкових ризиків – побудова міцної систему розвитку бізнесу в Україні попри законотворчий турборежимний хаос.

Під час семінару було розглянуто питання податкового законодавства, його поточного стану, перспектив змін, що можуть бути прийняті найближчим часом та нових законотворчих ініціатив. Зокрема, мова йшла про:

- вже чинний Закон України №466 (скандальний законопроект №1210) в дії (актуальні питання – акцизи, рента, податок на прибуток, КІК – терміни безподаткової ліквідації);

- податковий законопроект №4065 (автор – Данило Гетманцев)– що і в який спосіб намагається змінити законотворець для усунення поточних невідповідностей в податковому законодавстві – тест ділової мети, терміни КІК, ТЦУ, постійні представництва нерезидентів, платники акцизного податку, програмні РРО;

- законопроект №4101 (автор - КМУ) – скасування мораторію на перевірки, розкриття банківської таємниці (FATCA), стягування коштів за податковою заставою, посилення контролю за діяльністю ІСІ, нові / старі податкові різниці, податок на репатріацію, зміни до ПДВ (дата зобов’язань, нова процедура оскарження рішень ДПС по ризиковості), акцизи, екологічний податок, рента, податок на нерухомість, транспортний податок).

У подальшому Аналітичний центр економіко-правових досліджень та прогнозування при ФРУ планує зробити проведення таких семінарів регулярними.

tax meeting 1

tax meeting 2