Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Алгоритм бронювання військовозобов'язаних, які працюють на підприємствах, що задовольняють потреби ЗСУ

3 березня 2022 року Кабмін прийняв постанову, відповідно до якої затверджений порядок бронювання військовозобов’язаних в умовах воєнного стану.

Відповідне рішення щодо бронювання приймає Міністерство економіки України відповідно до поданих заяв від органів державної влади, інших державних органів, уповноважених банків, підприємств, та організацій, які задовольняють потреби ЗСУ, інших військових формувань та населення. Максимальний термін відстрочки від призову складає 6 місяців.

ФРУ створила інформаційну довідку щодо порядку бронювання та особливостей бронювання військовозобов’язаних водіїв та працівників підприємств залізничного транспорту, а також військовозобов’язаних для потреб підприємств АПК для своєчасного проведення весняно-літніх польових робіт, виробництва с/г продукції та продовольства для забезпечення потреб ЗСУ, ін. військових формувань та населення.

Федерація роботодавців України супроводжує оформлення необхідних документів для бронювання, у т.ч. на звернення Мінекономіки централізовано.

Контактна особа від ФРУ: Наталя Гостєва, +380971193093 (Viber, Telegram, Whats App), e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Завантажити алгоритм