Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

70% організацій роботодавців у всьому світі вказали на потребу в потужній та професійній базі даних

Цього тижня в рамках проекту Міжнародної організації праці за підтримки Програми Міністерства закордонних справ Данії у ФРУ відбулася інсталяція CRM-системи для взаємодії з членами та тренінг для дирекції Федерації. CRM-система була розроблена Міжнародним тренінговим центром МОП спеціально для організацій роботодавців та адаптована для потреб Федерації роботодавців України.

Це частина проекту «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні», яка спрямована на посилення інституційної спроможності організацій роботодавців шляхом модернізації їх роботи та пошуку нових підходів.

Інстальована у ФРУ система побудована за відкритою технологією, з можливістю індивідуального налаштування і зручна для користувачів.
Її інструменти дозволяють проводити ретельний моніторинг взаємодії з кожним членом ФРУ за територіальними і галузевими ознаками, кількістю працівників, ринками збуту.

Серед її переваг також:

✅ сучасні автоматизовані інструменти управління заходами,
✅ проведення онлайн опитувань,
✅ узагальнення великих масивів даних щодо взаємодії з членами, реалізації пріоритетів роботи ФРУ.
І це – далеко не повний перелік можливостей системи, яку вже наступного тижня розпочне використовувати Дирекція Федерації.
Вдячні нашім партнерам за допомогу та ефективну взаємодію!

CRM-2

CRM-3

CRM-4

CRM-5

CRM-6

CRM-7