Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Вихід на новий рівень взаємодії роботодавців з центрами зайнятості

03 грудня в Запоріжжі був проведений круглий стіл за участі представників Об’єднання організацій роботодавців Донецької області, Запорізьких підприємств Метінвесту, представників центрів зайнятості Запорізької області, міської влади та профільних навчальних закладів.


На круглому столі обговорювалися питання обміну досвідом взаємодії роботодавців с центрами зайнятості Донецького та Запорізького регіонів. Був підписаний Меморандум про співпрацю між Запорізьким обласним центром зайнятості та Організацією роботодавців підприємств металургійного комплексу «Союз металургів України».


Також в рамках заходу було заявлено про створення нового Центру по підбору, навчанню і найму персоналу в Запоріжжі.

ЦКМ

«Центр кар'єри Метінвест - це новий підхід до роботи з потенційними співробітниками. Ефективність полягає в принципі єдиного вікна, за допомогою якого студенти зможуть більше дізнатися про затребувані професії, а досвідчені претенденти знайти роботу за фахом, при необхідності пройти перекваліфікацію. Метінвест зацікавлений в тому, щоб українці будували свою професійну кар'єру в нашій компанії, в нашій країні», - зазначила начальник управління кадрової політики Дирекції з персоналу Групи Метінвест Світлана Хайкова.


На круглому столі підкреслили особливу важливість нових підходів в комплекції кадрів в період кризи в металургійній галузі, викликаної рецесією світової економіки.


«Центр Кар'єри Метінвест багато в чому дасть відповіді на ті кризові виклики, які сьогодні стоять перед металургією. У частині розвитку системи освіти Центр кар'єри передбачає програми популяризації металургійної галузі серед дітей та молоді. У роботі з потенційними співробітниками - це конкурентні та привабливі умови роботи, мотивація до внутрішнього кар'єрного і професійного зростання », - зазначив Голова Ради Об’єднання організацій роботодавців Донецької області Михайло Цуркан.


В квітні 2020 р. очікується відкриття Центр Кар'єри Метінвест в м. Маріуполі.