Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Соціальний діалог у дії: підписанно Територіальну угоду на 2019 – 2021 роки

Подписание

22 листопада в м. Краматорську під час засідання трьохсторонньої регіональної соціально-економічної ради відбулось підписання Територіальної угоди на 2019 – 2021 роки між Донецькою облдержадміністрацією, Спільним представницьким органом репрезентативних професійних спілок Донецької області та Об’єднанням організацій роботодавців Донецької області.

imgonline com ua Resize ygRNufHXNrt

Голова Донецької ОДА Павло Кириленко наголосив, що підписання угоди є знаковою подією. «Угода є актом соціального діалогу та укладається з метою координації зусиль, спрямованих на вирішення актуальних питань життєдіяльності області, а саме забезпечення ефективного розвитку економіки області, підвищення якості життя, гарантій занятості населення, динамічного зростання заробітної плати, забезпечення безпечних умов праці та узгодження інтересів трудящих, власників й уповноважених ними органів при регулюванні виробничих, трудових і соціально-економічних відносин, досягнення стабільності та злагоди в суспільстві», - заявив Павло Кириленко. Також очільник області підкреслив, що угода може доповнюватись в залежності від потреби та актуальної соціально-економічної ситуації.

За словами Голови Ради Об’єднання організацій роботодавців Донецької області Михайла Цуркана, ця Територіальна угода - є плідною працею всіх сторін соціального діалогу. «Це початок взаємодії, поваги кожної зі сторін одна до одної та сталого зростання Донецького регіону», - висловив упевненість Голова Ради ООРДО.

До угоди включено рекомендації для сторін на територіальному, локальному рівнях з ряду нагальних питань, з метою прийняття рішень щодо можливості їх врахування під час укладання територіальних угод та колективних договорів.

Територіальна угода між Донецькою обласною державною адміністрацією, Спільним представницьким органом репрезентативних професійних спілок Донецької області та Об’єднанням організацій роботодавців Донецької області на 2019 – 2021 роки