Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Підписано Меморандум про партнерство та співпрацю з Донецьким обласним центром зайнятості

23 травня на базі навчально-курсового центру комбінату ПрАТ «ММК ім. Ілліча» відбувся круглий стіл з теми «Актуальні питання соціального партнерства щодо забезпечення потреби роботодавців у кваліфікованих кадрах».

 

В заході взяли участь директор Донецького обласного центру зайнятості, голова Ради об’єднання організацій роботодавців Донецької області, представники підприємств групи Метінвест, керівники профільних відділів Донецького обласного центру зайнятості та директори міських центрів зайнятості.

центр зайнятості1 1000

Метою круглого столу стала розробка плану спільних дій та пошук способів вирішення проблеми кадрового дефіциту роботодавців регіону. Учасники заходу заслухали доповіді, присвячені основним напрямкам формування й механізмам реалізації регіональної програми сталого розвитку металургійної галузі.
Велику увагу було приділено викликам і загрозам, які відчуває Донецька область на тлі браку кваліфікованих працівників через відтік кадрів за кордон.

«Служба зайнятості виконує всі необхідні функції, щоб забезпечити кожного роботодавця досвідченими спеціалістами. Та на жаль сьогодні ми бачимо іншу ситуацію, яка викликає не сприятливу динаміку на ринку праці. Цей захід є доброю платформою для більш ефективного співробітництва з роботодавцями та вирішення важливих для сьогодення питань», – говорить директор Донецької обласної служби зайнятості Валентина Рибалко.

Під час аналізу ситуації на ринку праці, було виявлено необхідність в синхронізації кадрової потреби підприємств та перерозподілу потенціалу кадрів, який активно прагне до працевлаштування. У зв’язку з чим виникла ідея досягнути домовленості між підприємствами в обміні інформації стосовно шукачів роботи, пропонувати кандидату, який звернувся з метою працевлаштування, але не підійшов за різних умов, заповнити анкету та допомогти іншому роботодавцю знайти свого фахівця.

центр зайнятості1 1000


Підсумком заходу стало підписання Меморандуму між Донецьким обласним центром зайнятості та Об’єднанням організацій роботодавців Донецької області. Цей документ є новим та важливим кроком у взаємодії державних органів влади і роботодавців, що означає вагому підтримку у розвитку бізнесу.

Ключові члени меморандуму:

Від сторони виконавчої влади:

Рибалко Валентина Миколаївна – директор Донецького обласного центру зайнятості;

Від сторони роботодавців та їх об’єднань:

Цуркан Михайло Леонідович – голова Ради Об’єднання організацій роботодавців Донецької області;