Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Фінал Всеукраїнського конкурсу WorldSkills Ukraine в Маріуполі: молодь змагається в майстерності

29 вересня в Україні стартував фінал Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine.

Першою локацією став Маріуполь. Протягом трьох днів на базі Вищого металургійного професійного училища за підтримки Об’єднання Організацій роботодавців Донецької області молодь буде змагатися в трьох компетенціях: токарні, електромонтажні і слюсарні роботи. Свої вміння продемонструють 59 конкурсантів. Для кожної з компетенцій підготовлений свій перелік завдань. Робочі майданчики обладнані з урахуванням всіх рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України.

 1

У зв'язку з пандемією коронавірусу для безпеки учасників змагання з кожної компетенції проходять протягом одного дня. Кількість компетенцій скорочено з 17 до 9, а локації розподілені між п'ятьма містами. З 29 вересня по 13 жовтня естафету змагань WorldSkills Ukraine від Маріуполя прийме Запоріжжя, потім Київ, Дніпро і смт. Глеваха (Київська область). Оголошення переможців відбудеться в онлайн-форматі 13 жовтня.

До складу оргкомітету конкурсу було включено Голову Об'єднання організацій роботодавців Донецької області Михайло Цуркана.

«Не дивлячись на складну епідемічну ситуацію в країні, ми знайшли спосіб провести підсумкові змагання. Конкурсанти, які проходили всі регіональні етапи, вже в цьому році стали фіналістами, і можуть у всій красі продемонструвати свою майстерність, ставши кращими з кращих в своїх компетенціях, щоб нести культуру найвищого професіоналізму і самовдосконалення в подальше професійне життя», – зазначив Михайло Цуркан.

7

4