Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

З 25 січня по 17 лютого 2021 р. представник Об'єднання організацій роботодавців Донецької області в особі заступника голови Ради Гайдукова Вадима пройшов онлайн-курс з розвитку вміння вести переговори між профспілками і роботодавцями "Навички ефективного ведення колективних переговорів», який проводився Міжнародним навчальним центром Міжнародної організації праці.

20 січня 2021 року була проведена робоча зустріч керівника Донецького обласного центру зайнятості Валентини Рибалко з Головою Ради Об’єднання організацій роботодавців Донецької області Михайлом Цурканом, як основним замовником від бізнесу. Під час діалогу були обговорені результати спільної діяльності у 2020 році та окреслені напрямки роботи на 2021 рік.

21 грудня 2020 року виповнюється 30 років Державній службі зайнятості України. 

З ювілеєм організацію привітав голова Об’єднання організацій роботодавців Донецької області Михайло Цуркан.

13 жовтня 2020 року у Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів відбулись слухання на тему «Проблеми реформування системи пенсійного забезпечення».

У заході, який проходив у режимі відеоконференції, взяв участь Голова Донецької обласної організації роботодавців Михайло Цуркан.